Atsiskaitymo būdai

mokejimo%20budai.pngStilingai.lt parduotuvė siūlo Jums įvairius atsiskaitymo būdus. Išsirinkite sau patogiausią: 

1. Paysera mokėjimų sistema. Naudodamiesi šia sistema Jūs galėsite pasirikti Jums patogiausią apmokėjimo būdą. Apmokėti greitai ir patogiai. Naudojantis ja Jums nereikės patiems formuoti pavedimo, tai už jus padarys pati sistema. Jums tereikia įprastai vykdyti užsakymą ir vadovautis nuorodomis. Apie Jūsų atliktą apmokėjimą mes sužinosime netrukus po atsiskaitymo įvykdymo, taigi prekes gausite greičiau. Čia taip pat galėsite pasirikti atsiskaitymą Maxima kasose bei Lietuvos spaudos kioskose. Pasirinkę šį mokėjimo būdą galėsite atsispausdinti mokėjimo instrukciją su barkodu. Su šiuo kvitu galėsite apmokėti prekes bet kurioje maxima kasoje ar Lietuvos spaudos kioske. 

2. Bankiniu pavedimu. Pasirinkus šį mokėjimo būdą, Jūs el. paštu gausite užsakymo patvirtiimą su mūsų rekvizitais bei kam atlikti bankinį pavedimą.

UAB "Intershop LT"
Bankas AB Swedbank
Sąskaita LT717300010129838419

Luminor Bank AB
Sąskaita LT384010042502819015

3. Grynaisiais atsiimant prekes. Jums pageidaujant, atsiskaityti galėsite ir grynaisiais pinigais jei esate registruotas pirkėjas ir tai nebus pirmasis Jūsų užsakymas. Pasirinkę šį mokėjimo būdą atsiskaitysite ne užsakymo metu, o kurjeriui pristačius prekes. Maksimali leidžiama užsakymo suma 80 Eur. (Jei užsakymo suma bus didesnė, apmokėjimui reiks rinktis kitus apmokėjimo būdus). Ši paslauga Jums papildomai kainuos 1.90 Eur. 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 Atnaujinta 2018-09-04