Norėdami nusipirkti Jums patinkančias prekes, atlikite šiuos paprastus 4 veiksmus:

1. Išsirinkite prekę.

2. Pasitikrinkite dydžių lentelę. Ją galite rasti prie nuotraukų "peržiūrėti DYDŽIŲ LENTELĘ" arba žemiau prie prekių aprašymo.

3. Įsidėkite patikusią prekę į Jūsų pirkinių krepšelį, spausdami mygtuką "Į krepšelį". Iššokusiame lange pasirinkite "Tęsti apsipirkimą" arba "Pereiti prie apmokėjimo".

4. Krepšelio suvestinėje pasitikrinkite užsakytas prekes, dydžius, pristatymo trukmę. Pereikite prie apmokėjimo spausdami atitinkamą mygtyką.

5. Suveskite savo duomenis (pasitikrinkite ar teisingai viską suvedėte), pasirinkite pristatymą, apmokėjimą. 

6. Spauskite "Pirkti". 

7. Jei pasirinksite apmokėjimą bankiniu pavedimu, Jums į Jūsų nurodytą el. paštą bus atsiųsta sąskaita apmokėjimui. Jei norėsite mokėti el. bankininkystės pagalba, Jūs būsite nukreipti į paysera puslapį, kuriame galėsite pasirinkti Jums priimtiną apmokėjimo būdą. Išsirinkūs, reikės nueiti žemiau ir spausti geltoną mygtuką "Apmokėti". Palaukti kantriai kol būsite nukreipt į  pasirinktą banką ar kitą mokėjimo būdą.

8. Apmokėjimas grynaisiais galimas tik registruotiems klientams ir nuo antrojo jų užsakymo mūsų parduotuvėje. (Užsakymų statistika skaičiuojama nuo 2017 m, jei užsakymas darytas anksčiau, ar ankstesti užsakymai daryti neprisiregistravus, sistemoje jie nebus registruoti)

9. Išsiuntųs užsakymą mums ir gavus patvirtinimą el. paštu, užsakymas pradedamas vykdyti ar prekės užsakomos pas tiekėją tik gavus apmokėjimą. Užsakymo keitimas ar atšaukimas galimas iki kol jo būsena nepasikeičia į "Laukiama PREKĖS iš tiekėjo".

10. Atsisakius priimti siuntą, kai ji jau išsiųsta, klientas bus apmokestintas už siuntos išsiuntimą ir jos grąžinimą. O galimybė ateityje atsiskaityti grynaisiais panaikinta.

11. Užsakymai išsiunčiami iš karto gavus prekes iš tiekėjo.

Laukiame Jūsų užsakymo ;)


Arba, tiesiog paskambinkite mums ir padiktuokite užsakymą telefonu 8-641-02022                                                                             


 2018-08-16