Kūno priežiūros priemonės

Kūno higiena - tai visiem savaime suprantamas kasdien atliekamas procesas, kuomet stengiamės išlaikyti ne tik švarų, bet ir sveiką kūną. Dušo želės, įvairūs skysti ir kieti muilai, dezodorantai, šampūnai, rankų kremai ir kitos priežiūros priemonės padės palaikyti tinkamą odos drėgmės lygį, apsaugos nuo blogo prakaito kvapo, suteiks ypatingą švar...

Kūno higiena - tai visiem savaime suprantamas kasdien atliekamas procesas, kuomet stengiamės išlaikyti ne tik švarų, bet ir sveiką kūną. Dušo želės, įvairūs skysti ir kieti muilai, dezodorantai, šampūnai, rankų kremai ir kitos priežiūros priemonės padės palaikyti tinkamą odos drėgmės lygį, apsaugos nuo blogo prakaito kvapo, suteiks ypatingą švaros ir gaivos pojūtį. Kadangi mūsų kūnas reaguoja į daugybę dirgiklių, veikiančių odą ir plaukus - kiekvienam iš mūsų būtina pasirūpinti tinkamomis kūno priežiūros priemonėmis, padėsiančiomis ją apsaugoti bei puoselėti.

Daugiau

Kūno priežiūros priemonės 

Yra 1 prekė.
Rodomas 1 - 1 iš 1 dalyko
Rodomas 1 - 1 iš 1 dalyko
REGISTRUOKITĖS DABAR
Ir gaukite -5% nuolaidą
Registruokitės mūsų stilingiems naujienlaiškiams dabar! Mes informuosime Jus apie: geras nuolaidas, puikias akcijas, stilingas naujienas. Naujienlaiškių bet kada galėsite atsisakyti.