•●★ Prekių filtrai ★●•

Šios prekės
Dydžiai
Pagrindinė gaminio spalva (filtrams)
Turimos prekės sandelyje, pristatymas per 1-2 d.d.

Informacija

Naujos prekės

Apyrankės

Pirmosios apyrankės atsirado dar akmens amžiuje, kuomet šis papuošalas buvo populiarus tiek vyrų, tiek moterų tarpe. Tais laikais apyrankė buvo gaminama iš akmens, elnio ragų ar mamuto ilčių bei nešiojama ant riešo, dilbio ir aukščiau alkūnės. Bronzos ir geležies amžiuje pradėjus naudoti metalus, šis juvelyrinis dirbinys įgavo tobulo apskritimo ...

Pirmosios apyrankės atsirado dar akmens amžiuje, kuomet šis papuošalas buvo populiarus tiek vyrų, tiek moterų tarpe. Tais laikais apyrankė buvo gaminama iš akmens, elnio ragų ar mamuto ilčių bei nešiojama ant riešo, dilbio ir aukščiau alkūnės. Bronzos ir geležies amžiuje pradėjus naudoti metalus, šis juvelyrinis dirbinys įgavo tobulo apskritimo pavidalą, buvo galima išgauti įvairius raštus bei išskirtinius tuometinio laikotarpio akcentus. Šiandien apyrankių gamyboje naudojamas metalas, molis, stiklas, oda, medis, plastmasė, brangieji metalai, juvelyriniai akmenys ir kitos medžiagos, kurias kombinuojant tarpusavyje, gimsta nuostabaus grožio kūriniai. Apyrankė kiekvienai moteriai suteiks žavesio ir originalumo.

Stilingai.lt apyrankės - ryškios ir spalvingos, todėl puikiai tiks pasipuošti pavasarį ar vasarą. Tokio stiliaus apyrankes galite dėvėti prie suknelės ar oficialaus kostiumėlio. Indiškais ir romėniškais motyvais pasižyminčios apyrankės primena šių tautų unikalumą, o kiekvienai jomis pasipuošusiai moteriai suteikia išskirtinio žavesio. Užsegamos ir paprastai užsidedamos apvalios apyrankės gali būti dėvimos tiek ant riešo, tiek aukščiau jo - kiekvienai pagal patogumą.

Daugiau

Apyrankės 

Yra 2 prekės(-ių).
Rodoma 1 - 2 iš 2 dalykų
Rodoma 1 - 2 iš 2 dalykų