•●★ Prekių filtrai ★●•

Šios prekės
Dydžiai
Pagrindinė gaminio spalva (filtrams)
Turimos prekės sandelyje, pristatymas per 1-2 d.d.

Informacija

Naujos prekės

Auskarai

Auskarai - jau nuo senų laikų žinomas papuošalas, dėvimas dažniausiai ausyse, bet ne mažiau populiarus ir kitose kūno vietose: nosyje, liežuvyje, lūpose, antakiuose. Vieniems jie visuomet asocijavosi su grožiu, o kitiems turėjo ypatingą reikšmę ir prasmę (apsauga nuo demonų, kaip priklausomybės ir globos simbolis, galimybė susisiekti su dievais)...

Auskarai - jau nuo senų laikų žinomas papuošalas, dėvimas dažniausiai ausyse, bet ne mažiau populiarus ir kitose kūno vietose: nosyje, liežuvyje, lūpose, antakiuose. Vieniems jie visuomet asocijavosi su grožiu, o kitiems turėjo ypatingą reikšmę ir prasmę (apsauga nuo demonų, kaip priklausomybės ir globos simbolis, galimybė susisiekti su dievais). Šiuolaikinės moterys šiuos juvelyrinius dirbinius renkasi atsižvelgdamos į aprangos stilių, mėgiamas spalvas, patogumą ir gamybines medžiagas. Stilingai.lt auskarai - žaismingi, stilingi ir originalūs, tad puoškitės ir būkite gražios!

Renkantis tokius aksesuarus kaip auskarai ar kaklo papuošalai, reikia nepamiršti, kad ne visi gali būti nešiojami visose aplinkose. Itin blizgūs ar ryškiaspalviai aksesuarai labiausiai tinka šventinėms progoms, juos derinant prie puošnių drabužių, nes darbo pokalbyje ar kitoje oficialioje aplinkoje greičiausiai blaškytų dėmesį. Renkantis papuošalus labai svarbu atsižvelgti į aprangos stilių ir spalvą: margi drabužiai "paskandins" blizgius ir itin spalvingus auskarus, o dėvint vienspalvius drabužius rinkitės kontrastingo atspalvio auskarus, tokiu būdu nė viena Jūsų stiliaus detalė neliks nepastebėta. Auskarai dažnai renkami ir pagal šukuoseną: prie surištų plaukų visuomet dailiai atrodys kabantys, o prie palaidų - masyvūs, prie ausies prigludę auskarai.

Daugiau

Auskarai 

Yra 4 prekės(-ių).
Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų
Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų