•●★ Prekių filtrai ★●•

Šios prekės
Dydžiai
Pagrindinė gaminio spalva (filtrams)
Turimos prekės sandelyje, pristatymas per 1-2 d.d.

Informacija

Naujos prekės

Kaklo papuošalai

Kaklo papuošalai, tokie pat seni kaip ir juvelyrikos istorijos pradžia. Šie dirbiniai skirstomi į karolius, antkakles ir grandinėles. Jau nuo senų laikų toks meno dirbinys buvo skirtas pasipuošimui, norint pabrėžti savo statusą, pasirodant visuomenėje ar sukuriant tam tikrą įvaizdį. Kaklo papuošalas gaminamas iš stiklo, siūlų, molio, metalo, pla...

Kaklo papuošalai, tokie pat seni kaip ir juvelyrikos istorijos pradžia. Šie dirbiniai skirstomi į karolius, antkakles ir grandinėles. Jau nuo senų laikų toks meno dirbinys buvo skirtas pasipuošimui, norint pabrėžti savo statusą, pasirodant visuomenėje ar sukuriant tam tikrą įvaizdį. Kaklo papuošalas gaminamas iš stiklo, siūlų, molio, metalo, plastmasės ir kitų medžiagų, kurios puikiai dera tarpusavyje. Šiandien kaklo papuošalai - tai ryškūs aksesuarai, derinami su įvairaus stiliaus drabužiais ir kartu subtiliai pabrėžiantys moteriškumą. Kiekviena moteris savo spintoje privalo turėti bent vieną kaklo papuošalą ypatingoms progoms.

Kaklo papuošalai, lygiai taip pat kaip ir drabužiai, turi savas mados tendencijas. Dizaineriai, atsižvelgdami į moterų unikalumą ir poreikį būti originaliomis, kasmet sukuria daugybę įvairiausių papuošalų, kad kiekviena dailiosios lyties atstovė atrastų sau tinkamus. Renkantis kaklo papuošalus būdavo įprasta kartu derinti ir auskarus bei apyrankes ar žiedelius, tačiau šiandien tinkamai parinktas aksesuaras gali sukurti pilnai išbaigtą moters įvaizdį. Stilingai.lt internetinėje parduotuvėje rasite įvairaus dizaino kaklo papuošalus, sukurtus tiek laisvalaikiui, tiek šventei.

Daugiau

Kaklo papuošalai 

Yra 1 prekė.
Rodomas 1 - 1 iš 1 dalyko
Rodomas 1 - 1 iš 1 dalyko