•●★ Prekių filtrai ★●•

Šios prekės
Dydžiai
Pagrindinė gaminio spalva (filtrams)
Turimos prekės sandelyje, pristatymas per 1-2 d.d.

Informacija

Naujos prekės

Specialūs pasiūlymai

Sagės

Tikriausiai kiekviena moteris žino, kas yra sagė ir kaip ji atrodo, bet ar kada nors susimąstėte iš kur šis puošnus aksesuaras atsirado? Remiantis archeologiniais kasinėjimais manoma, jog pirmieji tokio tipo papuošalai buvo gaminami dar žalvario amžiuje, naudojant tą patį žalvarį. Žinant, kad viskas keičiasi - sagių įvairovė su metais vis didėjo...

Tikriausiai kiekviena moteris žino, kas yra sagė ir kaip ji atrodo, bet ar kada nors susimąstėte iš kur šis puošnus aksesuaras atsirado? Remiantis archeologiniais kasinėjimais manoma, jog pirmieji tokio tipo papuošalai buvo gaminami dar žalvario amžiuje, naudojant tą patį žalvarį. Žinant, kad viskas keičiasi - sagių įvairovė su metais vis didėjo. Įvairių metalų sages papildė medžiaginės, veltinės, dekupažinės, iš karoliukų ir kitų medžiagų. Šiandien - tai papuošalas, skirtas ne tik rūbams susegti, bet ir plaukams papuošti.

Stilingai.lt rasite įvairių sagių skirtų tiek mažoms mergytėms, tiek moterims. Šių sagių bei sagučių pagalba galėsite ne tik suformuoti norimą šukuoseną (prilaikyti plaukus), bet ir papuošti savo plaukus. Ruošiantis svarbiai šventei - originali sagė gali atstoti visus papuošalus. Besirenkant seges į plaukus visuomet pravartu išsirinkti keletą besiskiriančių savo stiliumi, kad visuomet turėtumėte kuo pasipuošti laisvalaikio metu, darbe ar keliaudama į šventę.

Daugiau

Sagės 

Yra 6 prekės(-ių).
Rodoma 1 - 6 iš 6 dalykų
Rodoma 1 - 6 iš 6 dalykų