•●★ Prekių filtrai ★●•

Šios prekės

  Informacija

  Naujos prekės

  Diržai vyrams

  Vyriškas diržas - tai elegancija ir stilius viename. Šis aksesuaras skirtas ne vien kelnėms prilaikyti. Diržai jau nuo senų laikų buvo laikomi svarbia kariškių uniformos dalimi, o šiandien - kaip išskirtinės aprangos detalės, pabrėžiančios jų stilių ir vyriškumą. Pagrindinis diržo akcentas - tai sagtis. Ši detalė ypatinga savo įspaudais, piešini...

  Vyriškas diržas - tai elegancija ir stilius viename. Šis aksesuaras skirtas ne vien kelnėms prilaikyti. Diržai jau nuo senų laikų buvo laikomi svarbia kariškių uniformos dalimi, o šiandien - kaip išskirtinės aprangos detalės, pabrėžiančios jų stilių ir vyriškumą. Pagrindinis diržo akcentas - tai sagtis. Ši detalė ypatinga savo įspaudais, piešiniais ir formomis, todėl puikiai dera ir prie džinsų, ir prie kostiumo. Kiekvienas šiuolaikinis vyras savo spintoje turėtų turėti bent keletą diržų - visiems gyvenimo atvejams.

  Šiandien dauguma šiuolaikinių vyrų vis dažniau tokius aksesuarus kaip diržai įsigyja internetu, todėl, kad tai kur kas greitesnis ir paprastesnis būdas išsirinkti kelis, prie įvairių drabužių tinkančius diržus. Stilingai.lt internetinėje parduotuvėje vyriški diržai - skirtingiems stiliams, todėl bus nesunku pritaikyti prie kelnių, džinsų ar kostiumo.

  Daugiau

  Diržai vyrams 

  Šioje kategorijoje prekių nėra.