Bodis "Vera", VEN019B

Nauja

23.32 €

-25%

31.10 €

  • S
  • M
  • L
  • XL

Charakteristikos

Kilmės šalisES
Pagrindinė gaminio spalva (filtrams)Balta
Gaminio medžiagos margumasVienspalvė
GamintojasVenaton
Medžiagos sudėtis:-
- viskozė95 %
- elastanas5 %

Apie prekę

Tai gamintojo rekomenduojama dydžių lentelė šiai prekei. Jei abejojate dėl dydžio pasirinkimo susisiekite su mumis.

S (36)M (38)L (40)XL (42)
Ilgis (cm)9696,59797,5
Rankovės ilgis (cm)6464,56565,5
Krūtinės apimtis (cm)80848892
Liemens apimtis (cm)66707478
Klubų apimtis (cm)73778185
Pečių plotis (cm)99,51010,5

Atsiliepimai

Rašyti atsiliepimą

Bodis "Vera", VEN019B

Bodis "Vera", VEN019B

Rašyti atsiliepimą

Rekomenduojamos prekės

30 kitų prekių toje pačioje kategorijoje: