Informacija

Suknelės

Šiandien įsigyti suknelę internetu - paprasčiau nei paprasta. Kai žinote, kokiai progai Jums reikalinga suknelė, tuomet belieka išsirinkti gražiausią modelį. Pirmiausiai išsimatuokite save: pečių, krūtinės, juosmens ir klubų apimtis, kad žinotumėte, kokio dydžio suknelė jums reikalinga. Geriausia vienu metu išsirinkti kelis modelius ir atsižvelg...

Šiandien įsigyti suknelę internetu - paprasčiau nei paprasta. Kai žinote, kokiai progai Jums reikalinga suknelė, tuomet belieka išsirinkti gražiausią modelį. Pirmiausiai išsimatuokite save: pečių, krūtinės, juosmens ir klubų apimtis, kad žinotumėte, kokio dydžio suknelė jums reikalinga. Geriausia vienu metu išsirinkti kelis modelius ir atsižvelgti į praktiškumą, kad suknelę galėtumėte apsivilkti į šventę, darbą, ir, žinoma, laisvalaikio metu. Niekuomet neprašausite išsirinkusi kuklią, vidutinio ilgio klasikinę neutralios spalvos suknelę - tokią neabejotinai galėsite nešioti tiek kasdien, tiek esat ypatingesnei progai. Tačiau, norėdama pabrėžti savo charakterio ar išvaizdos ypatumus arba pasirinkti tinkamiausią tam tikrai progai suknelę, turėtumėte rinktis išskirtinio modelio, ryškesnės spalvos, įdomaus sukirpimo suknelę, kuri nebus tokia universali, tačiau geriausiai jus išreikš konkrečiu momentu. Stilingai.lt aprangos asortimente rasite klasikinių, kokteilinių, vasarinių, ilgų ir trumpų, simetriško ir asimetriško kirpimo ilgomis, trumpomis rankovėmis ir ant petnešėlių suknelių, kurias lengvai pritaikysite pagal savo figūros tipą, pabrėždamos kūno privalumus ir paslėpdamos trūkumus. Tai apranga, kuri neabejotinai išryškins Jūsų grožį, padės atskleisti save ir pasijusti dar gražesne bei moteriškesne, tad nebijokite eksperimentuoti.

Suknelė apibūdinama kaip vientisa liemenį dengianti dalis ir sijonas. Atsižvelgiant į kiekvienos moters stilių ir kuklumą, šią aprangą galima skirti į kelis tipus: kai viršutinė dalis visiškai uždengia, šiek tiek atidengia ar pilnai atidengia pečius, kreipiant dėmesį į ilgio ribą - ji gali būti ilga (žemiau čiurnų kauliukų), vidutinio ilgio (ties keliais) ir trumpa (aukščiau kelių). Suknelė gali būti ilgomis, trumpomis, trijų ketvirčių rankovėmis arba ant petnešėlių. Labai populiarus šios aprangos akcentas - tai dekoltė (iškirptė), kuri gali apnuoginti nugarą, pilvą ar aukščiau krūtinės esančią sritį. Šiuolaikinės suknelės būna asimetriško kirpimo - su skirtingo ilgio sijonu šonuose arba sijonu, priekyje trumpesniu nei gale. Taip pat gana populiarūs ir tokie akcentai kaip užtrauktukai, blizgučiai ir kitos smulkmenos kaip grožio suteikiančios detalės. Kai kurios merginos renkasi sukneles su dideliais kapišonais, apykaklėmis ar kišenėmis. Senovėje sukneles dėvėdavo labai daug moterų (tiek paprastų, tiek aukštuomenės damų) todėl, kad tai buvo vienas patogiausių drabužių, uždengiančių visą kūną ir, žinoma, tinkančių vilkėti įvairioms progoms. Kaip ir senovėje, taip ir šiandien - suknelės - moteriškumo ir elegancijos simbolis, o Stilingai.lt - puiki svetainė su plačiu suknelių pasirinkimu.

 

Daugiau

Suknelės 

Yra 1530 prekės(-ių).
puslapyje
Rodoma 1 - 30 iš 1530 dalykų
Rodoma 1 - 30 iš 1530 dalykų
REGISTRUOKITĖS DABAR
Ir gaukite -5% nuolaidą
Registruokitės mūsų stilingiems naujienlaiškiams dabar! Mes informuosime Jus apie: geras nuolaidas, puikias akcijas, stilingas naujienas. Naujienlaiškių bet kada galėsite atsisakyti.