Suknelė "Albertina", FIG373D

Nauja

34.99 €

-30%

49.99 €

  • XL

Charakteristikos

Turimos prekės sandelyje, pristatymas per 1-2 d.d.Suknelės
Kilmės šalisES
Pagrindinė gaminio spalva (filtrams)Žydra
Gaminio spalvosDangiška
Gaminio medžiagos margumasVienspalvė
GamintojasFIGL
Medžiagos sudėtis:-
- poliesteris100 %

Apie prekę

Tai gamintojo rekomenduojama dydžių lentelė šiai prekei. Jei abejojate dėl dydžio pasirinkimo susisiekite su mumis.

S (36)M (38)L (40)XL (42)
Krūtinės apimtis (cm)80848892
Juosmens apimtis (cm)66707478
Klubų apimtis (cm)106110114118
Rankovės plotis (cm)77,588,5
Pečių plotis (cm)33343536
Ilgis (cm)8383,58484,5

Atsiliepimai

Rašyti atsiliepimą

Suknelė "Albertina", FIG373D

Suknelė "Albertina", FIG373D

Rašyti atsiliepimą

Rekomenduojamos prekės

30 kitų prekių toje pačioje kategorijoje: