Suknelė "Renata", FIG452RU

Nauja

44.92 €

-25%

59.90 €

  • S
  • M
  • L
  • XL

Charakteristikos

Kilmės šalisES
Pagrindinė gaminio spalva (filtrams)Ruda
Gaminio spalvosŠviesiai ruda
Gaminio medžiagos margumasVienspalvė
GamintojasFIGL
Medžiagos sudėtis:-
- poliesteris95 %
- elastanas5 %

Apie prekę

Tai gamintojo rekomenduojama dydžių lentelė šiai prekei. Jei abejojate dėl dydžio pasirinkimo susisiekite su mumis.

S (36)M (38)L (40)XL (42)
Ilgis (cm)9797,59898,5
Rankovės ilgis (cm)5858,55959,5
Krūtinės apimtis (cm)9296100104
Juosmens apimtis (cm)889296100
Klubų apimtis (cm)9498102106
Rankovės plotis (cm)44,555,5
Pečių plotis (cm)38394041

Atsiliepimai

Rašyti atsiliepimą

Suknelė "Renata", FIG452RU

Suknelė "Renata", FIG452RU

Rašyti atsiliepimą

Rekomenduojamos prekės

30 kitų prekių toje pačioje kategorijoje: