Tunika "Robertina", FIG510B

Nauja

23.39 €

-40%

38.99 €

  • S
  • M
  • L
  • XL

Charakteristikos

Kilmės šalisES
Pagrindinė gaminio spalva (filtrams)Balta
Gaminio spalvosBalta, Pilka
Gaminio medžiagos margumasVienspalvė
GamintojasFIGL
Medžiagos sudėtis:-
- medvilnė95 %
- elastanas5 %

Apie prekę

Tai gamintojo rekomenduojama dydžių lentelė šiai prekei. Jei abejojate dėl dydžio pasirinkimo susisiekite su mumis.

S (36)M (38)L (40)XL (42)
Ilgis (cm)8787,58888,5
Rankovės ilgis (cm)606056161,5
Krūtinės apimtis (cm)9498102106
Juosmens apimtis (cm)98102106110
Klubų apimtis (cm)98102106110
Rankovės plotis (cm)88,599,5
Pečių plotis (cm)36373839

Atsiliepimai

Rašyti atsiliepimą

Tunika "Robertina", FIG510B

Tunika "Robertina", FIG510B

Rašyti atsiliepimą

Rekomenduojamos prekės

30 kitų prekių toje pačioje kategorijoje: